Koszty transportu

Darmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 1000zł !!!

W trosce o najlepszą jakość naszych usług, kwestia wysyłki towaru jest sprawą indywidualnie rozpatrywaną do potrzeb klienta. Ze względu na specyfikacje towarową naszych produktów zalecaną formą wysyłki jest „półpaleta”. Oczywiście dostępne są też inne formy dostawy jak np. paczka, paleta, transport spedycyjny bądź odbiór własny. Przed finalizacją każdej transakcji zalecamy kontakt z osobą odpowiedzialną za wysyłkę, gdyż realne warunki wysyłki mogą się różnić od wyliczeń naszego systemu. W przypadku produktów sprowadzonych na specjalne zamówienie klienta od producenta - zwrotów nie uznajemy. Prosimy o przemyślane zakupy.

 

W zależności od rodzaju zamówionego materiału możesz wybrać najdogodniejszą dla siebie formę odbioru z poniżej wymienionych.

Koszt dostawy jest każdorazowo określany przy składaniu zamówienia.

Wszelkie promocje na darmowe koszty dostawy obowiązują tylko na terenie Polski, o ile nie jest inaczej zaznaczone na stronie objętego promocją produktu.

Odbiór osobisty

Możesz dokonać odbioru z naszej placówki w Szczecinie. Adresy i godziny otwarcia placówek odnajdziesz w zakładce Kontakt. Będzie to doskonała okazja do zapoznania się bezpośrednio z szeroką gamą oferowanych przez nas produktów, jak również do spotkania się z naszymi pracownikami, którzy służą wsparciem i doradztwem technicznym. W tej opcji jest również możliwość odbioru przez zleconego przez Ciebie przewoźnika.

Przesyłka kurierska na terenie całej Polski

Przesyłka kurierska – towar jest dostarczany przez kuriera Poczty Polskiej zarówno w formie paczek jak również przesyłek paletowych. Na specjalne życzenie klienta dostępne są inne firmy spedycyjne.

Koszty przesyłki: 

Producent Paczka do 10 kg Koszt półpalety do 150 kg Koszt palety do 900 kg Darmowy transport od

Weber

20 zł

79 zł 164,50 zł 2000 zł
Remmers 20 zł 79 zł 164,50 zł 2000 zł
Bauder 20 zł 79 zł 164,50 zł 10 000 zł

ADW

20 zł 79 zł 164,50 zł -


W przypadku bardziej złożonych zamówień koszt dostawy ustalany jest indywidualnie o czym zostaną państwo poinformowani podczas zamówienia.

Dostawa z naszych placówek

Towar jest dostarczany z naszych placówek w Szczecinie lub Bydgoszczy w oparciu o współpracujące z nami firmy transportowe. Dokładne adresy i godziny otwarcia placówek odnajdziesz w zakładce Kontakt. Dokonując wyboru tej opcji proszę skontaktuj się z odpowiednią placówką, a indywidualnie skalkulujemy transport, optymalizując jego koszt w najbardziej korzystny dla Ciebie sposób. Pamiętaj, że przy tym rodzaju dostawy rozładunek towaru jest po Twojej stronie.

 

Prosimy o sprawdzenie przesyłki przed odbiorem, w przypadku opłaty za pobraniem należy pokwitować i opłacić przesyłkę, następnie rozpakować i sprawdzić zawartość przesyłki. Jeśli przesyłka będzie budziła wątpliwości ze względu na stan zewnętrzny prosimy o sporządzenie przy kurierze/transportowcu protokołu szkody i skontaktowanie się z naszym biurem obsługi klienta kontakt@hydroizolacjaonline.pl lub telefonicznie +48 576 900 660 w celu ustalenia dalszego postępowania.

UWAGA: w związku z faktem, że nasza oferta obejmuje produkty o bardzo zróżnicowanej wadze i gabarycie wdrażamy nowy testowy programu wyliczania kosztów dostawy; w przypadku zbyt wysokich kosztów transportu proszę NIE REZYGNOWAĆ Z ZAMÓWIENIA, a problem zgłosić do naszego biura obsługi klienta kontakt@hydroizolacjaonline.pl lub telefonicznie +48 576 900 660. Nasz pracownik dokona optymalizacji kosztów dostawy i skontaktuje się z Tobą.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl